אלטרנטיבות לבוטוקס

בוטוקס הוא כל חומר המוזרם לעור שיכול לעצור או להאט את תנועת השרירים ואת התפתחותם. זה גם עוצר את יצירת הקמטים ועוזר להם להיעלם. אמנם מדובר בחומר רעיל מאוד אך אם משתמשים בו בבטיחות ובכמות מועטה בתחום הקוסמטיקה, הוא עלול להפוך את הקמטים בעור שלך לפחות גלויים.

התוצאות של הטיפול הזה הינן זמניות בלבד, ולכן ייתכן שתזדקקי לפגישות תכופות. בעקבות כך הטיפול הזה נחשב ליקר, לכן אנשים רבים מחפשים את הדרכים החלופיות לבוטוקס. בואו נסתכל על כמה מהחלופות הבאות:

  1. תרגילי פנים: ניתן לרפא את צניחת הלחיים והלסתות גם באמצעות תרגילי פנים ולא באמצעות ניתוחים או זריקות. ישנם מצדדים רבים בפעילות הגופנית מכיוון שהיא מהווה אלטרנטיבה בריאה יותר לבוטוקס. התוצאות של פעילות גופנית מדברות בעד עצמן ואין צורך בהוכחה שתומכת בכך.

היתרונות של כך: הכל טבעי. זמן החלמה קצר יותר. עוזר לחיזוק השרירים. מסיר קמטים וקווים. משפר את גוון העור.

החסרונות של כך: אין תוצאה מיידית. עלול לפגוע בשרירי הפנים אם נעשה בצורה לא נכונה.

  • ויטמינים: ויטמינים גם כן מהווים אלטרנטיבה מצוינת לבוטוקס. נטילת מספיק ויטמינים יכולה לשמור על בריאות העור ועל זוהרו. זה גם יעצור את הזדקנות העור. ניתן ליטול ויטמינים בצורת תוספי תזונה ומוצרי טיפוח לעור.

יתרונות: זאת דרך משתלמת וקלה להשגה. היא מספקת לגוף חומרים מזינים.

חסרונות: תוצאות פחות ברורות. דורש תשומת לב רבה בעת קניית התוספים.

  • קרמים לפנים: הרבה מוצרי טיפוח לעור טוענים כי הם מטפלים ומונעים קמטים. נשים רבות חוששות מקמטים ונוטות ללכת על קרמים לפנים בכדי למנוע או לעצור את הקמטים.

יתרונות: הקרמים לפנים עשירים במינרלים וויטמינים. הם מסלקים את תאי העור המתים. הם קלים לשימוש ומציאה. הם מגיעים במגוון רחב של מחירים.

חסרונות: קשה לבחור את הסוג הנכון.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות