דרכים בכדי להיפטר משקיות מתחת לעיניים

שקיות מתחת לעיניים יכולות להיות מרגיזות מאוד. הן גם גורמות לעינינו להראות לא אטרקטיביות וקטנות. שמירה על לחות היא דבר אחד שיכול לעזור בכדי להיפטר משקיות מתחת לעיניים, וכך גם לשים עליהן מים קרים כקרח. אבל אלה לא פתרונות לטווח ארוך כשמדובר על שקיות עקשניות.

בואו נדבר על הסיבות לשקיות תחת העיניים:

סיבות: הְזדַקְנוּת, לחץ, אֶקזֵמָה, אלרגיות וכו '.

במאמר זה נסקור את הפתרונות כיצד להיפטר משקיות תחת העיניים:

שקיות תה

הפתרון הזה הוא לא שגרתי? ועולה השאלה האם הוא יעיל? אז התשובה היא כן!

שקיות תה משומשות הן אחת הדרכים הטובות ביותר בכדי להיפטר משקיות תחת העיניים כמו גם מעיגולים שחורים. שקיות תה המכילות קפאין מסייעות בהגברת זרימת הדם. מלבד זאת, שקיות תה ירוק גם כן יעילות מאוד.

כל שעליך לעשות הוא לקחת את שקיות התה המשומשות ולהכניס אותן למקרר בכדי לקרר אותן. סוחטים את כל הנוזלים החוצה ואז שמים אותן על העיניים או מתחת להן.

הרבה שתייה והרבה מים – התייבשות יכולה להיות גורם מרכזי לעיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים. הגוף שלנו זקוק למים ואם הוא לא יקבל מספיק, אז אנחנו מתחילים להתמודד עם בעיות כאלה. לכן, חשוב לשתות 6 עד 7 כוסות מים מדי יום.

רטינולים – ההוספה של רטינול בשגרת הטיפול היומית שלך בעור תעזור לייצר קולגן. שקיות מתחת לעיניים יכולות להיווצר בגלל מחסור בקולגן. רטינולים מגבירים את ויטמין A המסייע בטיפול בשקיות מתחת לעיניים, צלקות אקנה, קמטים וכו '.

לשים קרח או חומרים קרים – שפשוף קרח בבד סביב העיניים ומתחת לעיניך כל יום יעזור להיפטר מעיגולים שחורים. אחת הדרכים הטובות ביותר בכדי לבצע קומפרס על השקיות מתחת לעיניים שלך היא על ידי קירור כף פלדה או מתכת ואז לשים אותה מתחת לעיניים. שפשוף חתיכות של מלפפון קריר גם כן עוזר מאוד בהסרת השקיות מתחת לעיניים.

שינה מספקת – אחת הסיבות השכיחות לשקיות מתחת לעיניים היא בגלל לחץ וחוסר שינה. חשוב לישון לפחות שמונה שעות מדי לילה. אם לא ישנים מספיק זה יכול להוביל לעיגולים שחורים מתחת לעיניים ולעיניים תופחות.

תזונה נכונה – נפיחות בעיניים יכולה להיות גם תוצאה של אכילת אוכל מלוח ומעודף אלכוהול. הימנעות מעודף אלכוהול וממאכלים מלוחים יכולה גם כן לסייע בהפחתת השקיות מתחת לעיניים. מלבד זאת, שקיות מתחת לעיניים גם יכולות להיגרם בגלל חוסר בברזל. חשוב לצרוך פירות וירקות שהינם עשירים בברזל. יתר על כן, אם את מעשנת כבדה, אז הדבר הטוב ביותר יהיה אם לא להפסיק לחלוטין, אז לפחות להקטין את מספר הסיגריות שאת מעשנת. מה שאנו מכניסים לגופנו משתקף על פנינו, ולכן על ידי צמצום הדברים הללו מהתזונה וההוספה של מזונות עשירים בברזל יעזרו מאוד להפחתת השקיות מתחת לעיניים.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות