דרכים הפחתת קמטים וקמטוטים

קמטים וקמטוטים הינם בין היתר סימן להזדקנות. למרות שאת יכולה להחליט להזדקן בחן, אין שום דבר רע בלמנוע מעצמך לקבל את הקמטים והקמטוטים האלה. במאמר זה ניתן לכן כמה עצות על דרכים להפחתת קמטים וקמטוטים. מתחילים!

תפסיקי לעשן – אולי שמעת את ההצהרה הזו מרופאים או מהיקירים שלך. העובדה היא שעישון גורם למעשה להופעה של יותר קמטים וקמטוטים. נסי להפחית בעישון על ידי שימוש במדבקות ניקוטין או מסטיק שיעזרו לך להקפיד על כך.

הגבילי את זמן החשיפה לשמש ושימי קרם הגנה – הבעיה הראשונה מבחינת קמטים הינה קרני שמש הישירות. החשיפה לאור ה- UV של השמש יכולה לגרום לפעמים לעור לנזק רב יותר, וזאת במיוחד אם הוא נחשף אליו למשך זמן רב. תדאגי לשים קרם הגנה מתאים, והגני על עצמך בעת יציאה. נסי לא להיחשף לשמש להרבה זמן.

נוגדי חמצון – ייתכן וקראתן על כך במהלך השנים אך לא חשבתן על כך באמת. נוגדי חמצון הם מאכלים בסיסיים המסייעים לייצר יותר רדיקלים בגוף. מאכלים שעשויים להכיל נוגדי חמצון הינם:

שוקולד מריר, פירות יער (אוכמניות ותותים), קייל, ארטישוק, שעועית, תרד, וכן השתייה של הרבה מים.

ככל שתקפידי יותר על לחות כך תרגישי רעננה יותר וגופך ישמור על יותר מים. שתי בין 1-2 ליטר ליום במיוחד אם את מתאמנת. שמירה על לחות הגוף במיוחד במהלך פעילות גופנית או סתם אימון כללי מסייעת להרחיק את הקמטים והקמטוטים.

השתמשי בקרמים נגד קמטים  – ייתכן וזה עכשיו בגדר תוסף, אבל הקוסמטיקה שלנו עוזרת לייצר את הקרמים הטובים ביותר נגד קמטים ואנטי-אייג'ינג. יש צורך לטפל בעור שלך ואת צריכה את הטוב ביותר. זה המקום בו את צריכה לשפוט בעצמך איזה קרם נגד קמטים הוא הטוב ביותר עבור סוג העור שלך ואיזה יעזור לך הכי טוב.

לִישׁוֹן – שינה טובה היא דבר שאינו מוערך מספיק. אם את ישנה את 8-9 השעות הנדרשות כל לילה, אז תתעוררי רעננה ונמרצת. שנת לילה טובה תעזור לך להיות בריאה ותעזור להפחית את הקמטים או קמטוטים בעורכן. זו אולי רק השיטה הטובה ביותר והאורגנית נגד קמטים.

צמצמי את הלחץ – ככל שתהיי לחוצה יותר, כך יופיעו יותר קמטים וקמטוטים. רק וודאי שאת מנסה להרגיע את עצמך ולא להילחץ יתר על המידה. נסי יוגה או מדיטציה, שיעזרו להפחית את הלחץ.

אלו הן רק שבע מתוך דרכים רבות בהן תוכלו לעזור בכדי להפחית קמטים וקמטוטים בקלות וללא כל טרחה.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות