דרכים לטפל בעור שלך לפני השינה

הזמן שלפני השינה מוקדש אצל הרבה נשים לטיפול בפנים, שהרי אז הן מורידות את האיפור, שוטפות את הפנים, ומורחות קרם לילה לפנים לפני שהן הולכות לישון. למרות שיש נשים שיש להן שגרה מפורטת לפני השינה, חלקן רוצות לנהוג כך אך אין להן מושג מאיפה להתחיל. לשם כך אנחנו נציע במאמר הזה 9 דרכים בהן תוכלו לטפל בעור לפני שאתן הולכות לישון.

הנה כמה דברים שאת יכולה לעשות בכדי לגרום לעצמך ולעור שלך להרגיש טוב יותר:

  1. קחי את הזמן – זמן ההתארגנות לקראת השינה הוא הזמן לקחת קצת פסק זמן בכדי לנקוט בשגרה שתגרום לעצמך ולעור שלך להרגיש מיוחד ואהוב.
  • לשטוף  את הפנים- רצוי במים שאינם חמים מדי או קרים מדי. המים החמים מסייעים בכך שהם מרגיעים את העור ועוזרים בפתיחת הנקבוביות, אך אם המים יהיו חמים מדי הם עשויים לגרות את העור. לכן עדיף שהמים לא יהיו יותר מדי חמים.
  • השתמשי במברשת רכה – למרות שניתן למרוח את הקרם בעזרת הידיים, כשאת משתמשת במברשת זה יכול לקלף את העור שלך בצורה טובה יותר. מברשת יכולה להגיע לנקבוביות טוב יותר מכפי היד שלך. קנו מברשת לעיסוי ידידותי לפנים שתעסה ותקלף בעדינות במקביל.
  • השתמשי ברפידות – אם אין לך מברשת, לכי על כרית להסרת איפור. זה תוכנן במיוחד בכדי להוריד את הלכלוך מהפנים שלך. זהו התחליף המושלם וגם מרגיע וניתן להעבירו בצורה חלקה על עורך.
  • המשיכי לשטוף – לאחר שביצעת עיסוי עדין במשך די הרבה זמן, עכשיו פשוט תשטפי את הפנים שלך בצורה עדינה, כך שפנייך עדיין יישארו רגועות בעת השטיפה. את יכולה להשתמש במטלית או אפילו במברשת בכדי לשטוף את הפנים באטיות.
  • חזרי על התהליך – המטרה היחידה של החזרה על התהליך היא משום שהשמנים והלכלוך המצטברים על עורך לא ייעלמו לאחר ניקוי אחד, ואת תצטרכי לעשות זאת לפחות פעמיים בכדי להסיר את הלכלוך הנוסף. רק זכרי לא לנקות יותר מדי, שכן יותר מדי זה גם לא טוב.
  • ייבשי את הפנים – לאחר שביצעת את הניקוי, המשיכי לייבש את הפנים עם מטלית עדינה למגע. העור שלך רגיש כרגע, ולכן מגע לא עדין עלול לפגוע בעור שלך. ייבשי את הפנים בעדינות והרגישי את תחושת העור הנקי.
  • לחות – עכשיו כשהפנים שלך יבשות שימי קרם לילה או קרם לחות. וודאי שאת שמה שכבה דקה על הפנים שלך. לא יותר מדי כי זה יגרום לך להרגיש כבדה. רק שכבה דקה להגנה על עור הפנים שלך.
  • לשתות מים – מים חיוניים לעור טוב. דאגי שיהיה לך הרגל לשתות מים לפני שאת ישנה ולשתות אותם כשאת מתעוררת. מים ישמרו על הלחות של העור. עור מיובש הוא עור לא בריא.

לאחר שתעשי את כל זה, תוכלי לקבל את העור הבריא ביותר.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות