דרכים למניעת קמטים

ככל שאת מתבגרת או חיה חיי מתח או חרדה, ישנם סימנים לכך שיש לך קמטים על הפנים. אם את לא רוצה קמטים בשום צורה שהיא, אז המאמר הזה הוא בשבילך. כאן תגלי מה את יכולה לעשות בכדי למנוע קמטים. בואו נתחיל!

השתמשי בקרם הגנה והגני על עצמך מפני השמש

העצה הזאת עשויה להיות עתיקה ומוכרת, אך חשוב להכיר בכך שיש לה משקל. חשיפה רבה מדי לשמש ולקרני ה- UV שלה עלולה שלא רק להזיק לעורך אלא גם לגרום להופעת קמטים. זו הסיבה שמומחים ממליצים לשים תמיד קרם הגנה או כל סוג של הגנה מפני השמש בכדי לעזור לך להישאר בטוחה מהשמש.

שימוש ברטינואיד – אולי את תוהה מהו רטינואיד?. רטינואיד הוא נוגד חמצון שמקורו בוויטמין A המסייע לעורך. רטינואידים הינם מצויים בקרמים שלך, במיוחד כאלו שמשמשים לפנים ולעיניים. אך לכל עור סיבולת שונה לרטינואיד, ולכן לפני שתלכי לקנות קרם המכיל רטינואיד חשוב תחילה ללכת לרופא עור בכדי לראות מה סיבולת הגוף שלך לרטינואיד, ועל סמך זה לקנות את קרם הפנים המכיל ריכוז של רטינואיד המתאים לך.

מים – צריך לשתות הרבה מים ולשמור על לחות. ככל שיש לך לחות גדולה יותר כך העור שלך ירגיש רענן וצעיר יותר. נסי לשתות לפחות 2 ליטר מים כל יום בכדי לשמור על העור רענן, ואם את מתאמנת אז יותר.

ודאי שאת שומרת על לחות – לחות היא הצעד הראשון לטיפול בטיפוח העור שלך. ההקפדה על לחות לפני השינה וכשאת מתעוררת מסייע בשמירה על עור שלך ונקי. ככל שמתבגרים סביר להניח שיהיו לך יותר קמטים. אם את מקפידה על לחות העור, את יכולה לעכב את זה לזמן מה.

תאכלי בריא – זה מאוד חשוב לאכול בריא ולהישאר בריא. אם את לא אוכלת בריא אז יש סיכוי שאת יכולה להרוס את גופך בלי כוונה. כפי שהפתגם באנגלית אומר you are what you eat, ואם את אוכלת לא בריא אז יש סיכוי שהתוצאה של כך תהיה ההיווצרות של קמטים.

לישון כמו שצריך – אם תלכי לישון בזמן הנכון, ותשני 8 עד 9 שעות רצוף אז לא רק שתטפלי נכון בגופך, גם תוכלי למנוע קמטים במקביל. את צריכה לתת לגופך לנוח ולהתעדכן. לכן שנת לילה טובה חשובה מאוד עבור עור נטול קמטים.

אסור לעשן – במילים פשוטות, ככל שתעשני יותר, אז ייווצרו יותר קמטים. עישון מטבעו רע לבריאותך וכשאת מחליטה לעשן את מונעת מגופך חומרים מזינים. בכדי למנוע קמטים תצטרכי להפסיק לעשן.

תרגיעי את עצמך – נסי להתמקד בנשימה שלך ונסי להרגיע את הפנים. ככל שאת לחוצה יותר כך הפנים שלך מתכווצות יותר. ככל שהן מכווצות יותר כך יש יותר סיכויים שיהיו לך קמטים. נסי להירגע. נסי יוגה.

אם את עושה את כל זאת יחד עם רק כמה דברים נוספים, זה יכול לעזור לך להשיג פנים ללא קמטים באופן אורגני. זו אולי רק הדרך הטובה ביותר להשיג את המראה הרענן הזה!

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות