הדרך הטובה ביותר להסיר נקודות שחורות או בשמם הידוע "שחורים"

מה הם "שחורים"? – אלו הם פשוט פצעונים שעלו אל פני העור. הנקבוביות שנותרות פתוחות הופכות לשחורות ואלו שנסתמות נקראות ראשים לבנים. הם קשים להסרה ויכולים להופיע בכל מקום בגוף, אך הם בעיקר מופיעים על האף או על הפנים.

הדרכים להיפטר משחורים – למרות שהדרכים הללו עשויות להיראות די קשות, ניתן להשתמש בהן בקלות אם את מודעת אליהן. נשים נפטרות משחורים כבר שנים וגברים פשוט הדביקו את הקצב לגבי כך, אז בואו נראה לכולכן את הדרכים הטובות ביותר בכדי להיפטר מהשחורים הללו.

רחצי את פנייך – הדבר הזה מובן מאליו, אבל לפעמים צריך להזכיר זאת לאנשים. צריך לשטוף את הפנים לפחות פעמיים ביום כדי לוודא שאת נפטרת מכל החיידקים ושמן הפנים שמצטברים על הפנים שלך. אל תגזים ברחיצה והיה עדין עם העור שלך. רק הקפידי לרחוץ את הפנים בעדינות ולייבש אותם במטלית רכה בכדי למנוע גירוי.

פילינג בכדי לתת לעור שלך לנשום – פילינג עדין הוא המפתח לעור בריא וזוהר. רק וודאי כי אינך משתמשת על העור שלך במוצרים קשים או כאלו המגרים את עורך.

אלו הן רק כמה דרכים בהן תוכלו להיפטר מנקודות שחורות מהפנים ובעיקר מהאף בצורה בריאה ולא מזיקה. הדבר הטוב ביותר לעשות אם אף אחת מהדרכים הללו לא עובדת, הוא ללכת לרופא עור ולבקש את עצתו.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות