טיפים לעור של נשים שהן מעל לגיל 50

הזדקנות היא אף פעם לא חוויה נעימה, אבל עבור אישה, ההזדקנות  בימינו הינה חוויה קשה במיוחד בגלל הדעה השלילית הקיימת בחברה כנגד ההזדקנות של נשים. כך למשל, רוב הצהובונים והמגזינים נוטים להציג ככל הניתן נשים צעירות ובריאות אשר הינן חטובות ואנרגטיות. אבל זאת עובדה שבסופו של דבר כולם מזדקנים, והדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות לעצמך הוא לדאוג לעצמך ולעור שלך בצורה הכי טובה שאת יכולה.

במאמר הזה נביא בפניך מספר עצות שתעזורנה לכל אישה מעל לגיל 50 לשמור על בריאות עורה. מה שחשוב לדעת הוא שאת נראית נהדר בכל צורה שהיא. אז בואו נתחיל!

להלן מספר עצות שתעזורנה לך לשמור על מראה עור בריא ורענן, אפילו בגיל 50.

קרם הגנה – תמיד חשוב למרוח קרם הגנה. כאשר את צעירה זה בגדר דבר מומלץ, וככל שאת מתבגרת זה הופך לדבר הכרחי, שכן ככל שאת מתבגרת כך גם העור שלך מתבגר. העור שלך יכול להיות רגיש לבעיות ומחלות רבות הבאות ממקורות חיצוניים, אז הקפידי להגן עליו בכל מחיר.

קרם לחות – יכול להיות שהרבה פעמים שמעת שחשוב למרוח קרם לחות על העור. זה בהחלט נכון. קרם לחות טוב עשוי לעזור לעורך להישאר רך ובריא. עור יבש יכול להיות הגורם לבעיות עור ולכן הקפידי לשים קרם לחות בכדי לעזור לעור שלך להישאר רך ורענן.

פילינג – חשוב לבצע פילינג בכל פעם ששוטפים את הפנים. שטיפת הפנים היא דבר שעליך לעשות לפחות פעמיים ביום. רק וודאי שלא תגזימי מכיוון שזה עלול לפגוע בעור שלך. פילינג של העור יעזור לך להיפטר מעודפי השמן, מהעור המלוכלך ומבעיות נוספות הקשורות לפנים שלך. וודאי שבוצע פילינג טוב שיעזור לעורך שלא יגרה אותו.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות