כיצד להיפטר מעיגולים שחורים לצמיתות

בשל סדר היום העמוס שלנו הכולל עבודה, אוניברסיטה, או סתם יום עמוס רגיל, יותר ויותר אנשים סובלים מתופעת העור הטבעית הנקראת "עיגולים שחורים". זה אפילו מצמרר לומר זאת, אבל העיגולים השחורים הם האויב הגרוע ביותר של כל מי שמנסה להיראות בריא או נטול מתח. זו הסיבה למה רבים מהתלמידים נראים כאילו הם תמיד לחוצים מכיוון שהעיגולים השחורים גורמים להם להיראות עמוסים ולחוצים.

במאמר זה תקבלו עצות כיצד להיפטר מעיגולים שחורים לצמיתות ולעזור ביצירת מראה ללא מתח. מתחילים!

יש לישון טוב יותר – על פניו זה נראה כמו עצה מובנת מאליה, אך תתפלאו עד כמה אנשים מתעלמים מהעצה הבסיסית והפשוטה הזאת. אם את ישנה בזמן, קמה בזמן וישנה את השינה הרגילה של 8-9 שעות, תיפטרי מהעיגולים השחורים שלך כמעט לחלוטין. נסי זאת!

הפחתת החשיפה לשמש – מצד אחד השמש תורמת רבות לעור שלך מכיוון שהיא מעניקה לו ויטמין D, אך מצד שני היא עלולה גם להזיק. זמן רב מדי בשמש יכול לגרום לך לעיגולים שחורים שיכולים להיות מאוד בולטים ויהיה קשה להיפטר מהם. לכן, נסי לא להיות בשמש הרבה זמן.

מלפפונים – את זוכרת איך שמים לך מלפפונים על העיניים כשאת הולכת לספא? ובכן מתברר שיש לכך סיבה ממשית. למלפפון יש השפעה של לקרר את אזור העיניים ובכך הוא מסייע בהעלמת העיגולים הכהים סביבו. ניתן לחתוך מלפפונים לעגולים עבים ולשים אותם למשך 10 דקות ולשטוף ולחזור על כך לאחר מכן.

שקיות תה – זה עשוי להישמע פשוט מוזר, אבל זאת טכניקת הריפוי הטבעית הטובה ביותר אחרי המלפפונים. פשוט קחי שתי שקיות תה והשרו אותן במים חמים ואז הניחי אותן במקרר להתקררות למשך זמן מה. הניחי אותם על עיניכם. השאירי אותן על העיניים במשך 5 דקות ואז שטפי את העיניים במים קרים.

לישון עם תוספת גובה – דרך פשוטה נוספת להתמודד עם עיגולים שחורים היא לישון עם כרית גבוהה. כאשר ישנים שינה טובה על גבי כרית גבוהה זה מפחית את הנפיחות המתאספת סביב עיניך ובסופו של דבר העיגולים השחורים סביב העיניים קטנים. רק וודאי שהכרית לא גבוהה מדי שלא תפגע בצווארך.

אלו דרכים שהן בהחלט טובות בכדי לעזור בהתמודדות עם עיגולים שחורים, אך אם הריפוי הטבעי אינו עוזר, והעיגולים השחורים שלך נשארים, אז אנא פני לרופא. הם אנשי מקצוע ויכולים לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות