כיצד להיראות צעירה יותר?

אנשים רבים מאמינים כי ככל שהם ייראו צעירים יותר ויהיו יותר בכושר, זה יסייע להם מבחינה חברתית ותעסוקתית, ובעקבות כך הדימוי העצמי שלהם מתגבר. לדברי אנשים רבים, אם הם נראים צעירים יותר ומושכים יותר סביר להניח שהם יקבלו קידום בעבודה, ימצאו לעצמם בן / בת זוג מתאימים, וזה יעזור להם בהרבה הזדמנויות אחרות שאולי לא יהיו להם אחרת. לכן, מראה צעיר במיוחד הינו דבר שהוא מאוד חיוני כיום עבור נשים. להלן כמה "תכסיסים" אשר יהפכו את המנתחים הפלסטיים ואת רופאי העור לחסרי עבודה. את יכולה להמשיך להיראות צעירה גם כאשר את מתבגרת, ותוך כדי כך להעניק לעור שלך זוהר טבעי.

שתי יותר מים: חשוב לשתות הרבה מים על מנת לשמור על לחות העור שלך ולהימנע מקמטים. הסיבה למה חשוב לשתות הרבה מים היא בגלל שגוף האדם הינו מורכב בעיקרו ממים והעור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם. לכן, שמירה על לחות העור תשמור על זוהרו ותעניק לך מראה צעיר יותר.

שינה טובה בלילה: ככל שישנים פחות שעות בלילה זה מפחית את הזוהר של העור, והתוצאה של כך היא שאנשים שישנים פחות שעות בלילה נראים מבוגרים יותר. חוסר שינה גם גורם לעייפות שמגבירה את הורמוני הלחץ בגוף האדם. התוצאה של כך היא שאותם הורמוני הלחץ מפרקים את הקולגן בעור שגורם לו להיראות מבוגר יותר. זו הסיבה שאת צריכה לישון טוב לילה.

מרחי הרבה קרם הגנה: כאשר קרני השמש מגיעות לשכבות העמוקות יותר בעור הן פוגעות בסיבים השומרים על היות העור הדוק ומוצק, וכתוצאה מכך נוצרים קמטים. לכן עליכן למרוח הרבה קרם הגנה בזמן היציאה לשמש.

לא להגזים יותר מדי בחדר הכושר: פעילות גופנית היא אמנם דבר חשוב, אך את לא צריכה להפריז בשעות בהן את מתאמנת בחדר הכושר. זאת משום שיותר מדי פעילות גופנית עשויה לשרוף את שומן העור שלך שעוזר לך להראות צעיר יותר. כמו כן, פעילות גופנית רבה מדי עשויה להצטבר בלחות של חלקים רבים בעור, מה שעשוי לגרום בתגובה לפריחה בעור.

הפחתת הקווים הדקים בעזרת רטינואידים: הרטינואידים ממלאים תפקיד חשוב בהפחתת קווים עדינים וכתמים בפנים על ידי החלקתם. הרטינואידים הינם נגזרות של ויטמין A המנרמלים את פעילות תאי העור על ידי העלאת רמת הקולגן.

התחילי להשתמש במוצרי טיפוח נגד הזדקנות: עליך למרוח על העור מוצרי אנטי אייג'ינג בכדי להיראות צעירה.

הזדקנות היא מציאות החיים שלא תוכלי להימלט ממנה. אבל את תמיד יכולה לבחור להתבגר באופן אלגנטי אם תטפלי בעורך. לכן  בהחלט מומלץ לנסות את העצות הללו בכדי לגרום לעצמכן להיראות צעירות יותר ואלגנטיות יותר.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות