תגידי ביי לפצעי האקנה שלך!

אקנה הוא אחד ממצבי העור הגרועים ביותר שיש. לא רק שההיווצרות של אקנה משאירה סימנים אלא לפעמים היא גם עלולה להיות כואבת מאוד. אנשים ברחבי העולם התמודדו עם בעיית העור הזאת, וכולם מתלוננים באותה מידה כי, "סימני האקנה פשוט לא נעלמים!" סימני אקנה הם מאוד עקשנים. אלו שיש להם אקנה על הפנים נוטים לחוש חוסר ביטחון בעורם שמתחיל לגבות מחיר מההערכה העצמית שלהם. עם זאת, לא כל צלקות האקנה הן קבועות.
במאמר הזה נדון על כמה תרופות ביתיות וטיפולים רפואיים קלים שלא רק שיבהירו את סימני האקנה אלא גם יעלימו אותם לנצח.

תרופות סבתא – להלן התרופות הביתיות אשר יסייעו בהפחתה וצמצום צלקות האקנה:

שימוש ברטינואידים וחומצות אלפא הידרוקסיות – רטינואידים היא אחת הדרכים הטובות והקלות ביותר להיפטר מצלקות אקנה. הרטינואידים לא רק מבהירים את הצלקות אלא גם מפחיתות היפר-פיגמנטציה. חשוב למי שמשתמש ברטינואידים למרוח קרם הגנה בכל פעם שהם נחשפים לשמש שכן רטינואידים הופכים את העור לרגיש מאוד לשמש.

יתר על כן, חומצות אלפא הידרוקסיות הן גם דרך יעילה בכדי להיפטר מצלקות אקנה. החומצות הללו לא רק מבהירות את העור באופן כללי על ידי הסרת עור מת, אלא הן גם מנקות את הנקבוביות. שימוש יומיומי בחומצות אלפא הידרוקסיות יביא לשינויים גלויים לא רק בצלקות האקנה, אלא בעור באופן כללי, מכיוון שהוא יראה רענן וסמוק.

תרופות טבעיות אחרות – יש אנשים שבוחרים גם בתרופות טבעיות על ידי מריחת מיצי פירות מסוימים או שמנים על הפנים בכדי להפחית את צלקות האקנה. מיץ לימון, שמן קוקוס ואריזת דבש הן כמה דוגמאות.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות