8 טיפים לאנטי-אייג'ינג

8 טיפים לאנטי-אייג'ינג

1. ויטמין A טוב לעורך:

ויטמין A מורכב מתרכובות רבות. יש לו המון יתרונות המועילים לעור, כמו הפחתת קמטים וקמטוטים. לויטמין A יש גם את היכולת להילחם בסימני נזק UV כגון כתמי שמש ופיגמנטציה. כתוצאה מכך, העור שלך נראה צעיר יותר, וגם הסיכון לסרטן העור יופחת.

2.  8 שעות שינה בלילה::

העור משקם את עצמו במהלך השינה ומצמיח תאים חדשים המחליפים את הישנים. הורמוני הגדילה של העור מתפקדים רק בלילה. לכן מומחים מייעצים לישון לילה רציף של 8 שעות.

3. בקרת צריכת סוכר:

סוכר לא רק פוגע בשיניים אלא גם עלול להחמיר את מצב עורך ולגרום לזירוז הזדקנות העור. כאשר צריכת הסוכר גבוהה בתזונה לקויה, זה גם מגביר את הגליקציה. זו הסיבה שעודף סוכר בתזונה עלול לגרום לקמטים ואובדן קולגן.

4. שתי מים:

כאשר צריכת המים שלך ביום היא לא מספקת, זה גורם לעורך להתייבש, ותיתקלי גם בבעיות כמו קמטוטים, קמטים וחוסר בלחות בעור. שתי יותר מים בכדי לגרום לעורך זוהר ומראה בריא.

5. הקפדה על טיפוח:

טיפול בעור שלך באופן קבוע יכול ליצור הבדל גדול. העור שלך ישופר עם שגרת טיפוח טובה בבית. והדבר יגרום לך להיראות צעירה יותר.

6. קרם הגנה:

המפתח למראה עור צעיר ובריא יותר הוא שימוש בקרם הגנה עם לפחות 30 SPF. כאשר העור גלוי לקרני UV של השמש, הדבר יגרום להזדקנות העור, יובש, כתמי פיגמנטציה וקמטים.

7. אל תהיי בסטרס:

כאשר אדם בסטרס, זה משפיע ישירות על גופו וזה בא לידי ביטוי בקמטים, פצעי לחץ ונראות כללית. כשאת מתאמנת, עושה מדיטציה וישנה מספיק, זה יעזור לך להפחית את הסטרס.

8. שילוב שומן בתזונה:

על פי מחקרים חדשים, אכילת שומן בריא יכולה להגביר את זרימת הדם, להעניק לך עור בריא וצעיר יותר ולשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך. מחקר חדש זה מציע כי חשוב לאכול שומנים בריאים לעור חלק יותר. מה שאת אוכלת ישפיע על העור שלך מכיוון שתאי העור מתחדשים לעתים קרובות.

shop by category

IMG-20210217-WA0024

מיצוק עור הפנים והצוואר

IMG-20210217-WA0023

מיצוק עור העיניים

נגישות